21.10.2018
Nawigacja
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Licznik Odwiedzin

5,901,093 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 1

Zaproszenie do Lipia
Nasz prawo głosu - wybierz...
W najbliższą niedzielę 21 października odbędą się wybory samorządowe, w których każdy z nas powinien wziąć udział. Apelujemy, by namawiać swoich najbliższych do wzięcia udziału w tym ważnym dla naszego kraju wydarzeniu. Biorąc przykład z naszych przodków, którzy szli z bronią w ręku do powstań, walcząc za wolną ojczyznę, czyńmy to, co słuszne.

Na miarę XXI wieku, pokazywanie swojego patriotyzmu podkreśla tak prosty czyn, jak branie udziału w wyborach, zwiększając tym samym frekwencję tego demokratycznego święta.

Lokale wyborcze czynne od godz.7.oo do 21.oo. Przypominamy - musisz okazać komisji dokument tożsamości ( dowód osobisty, paszport ) potwierdzający Twoją tożsamość
.

Film - onstrukcja PKW - jak głosować...
DROGA WOJEWÓDZKA DO PRZEBUDOWY - UMOWA PODPISANA!
To będzie największa inwestycja drogowa na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem. Za prawie 29 mln zł odcinek drogi od Podola-Górowej do Gródka nad Dunajcem zostanie rozbudowany. Zakres robót na tym najbardziej uczęszczanym odcinku jest olbrzymi: nowa szersza nawierzchnia, rondo i most w Bartkowej-Posadowej, chodniki, oświetlenie, ścieżka rowerowa i przebudowa „promenady” w Gródku nad Dunajcem. Wszystko z właściwym oznakowaniem poziomym i pionowym. Umowa z wykonawcą robót została właśnie podpisana!
Zapraszamy na wystawę prac plastycznych
Na wystawie zobaczymy prace nagrodzone w konkursie "Niepodległa" - uczniów szkół gminy Gródek nad Dunajcem. Samo zakończenie konkursu, z wręczeniem nagród odbędzie się w podczas koncertu z okazji 11 listopada w Gródku nad Dunajcem. W rozwinięciu artykułu lista wyróżnionych prac plastycznych.
Światowy Dzień Turystyki 2018 tym razem w Heron Live Hotel w Siennej
W poniedziałek (8 października) w Hotelu Heron w Siennej świętowane Światowy Dzień Turystyki. Podczas tych obchodów, jak co roku, wręczono Sądeckie Laury Turystyczne. Nagrody w następujących kategoriach otrzymali:
1. Ośrodki wypoczynkowo-uzdrowiskowe – „za najlepszy pakiet pobytowy na Sądecczyźnie w 2018 roku” pod patronatem honorowym Starosty Nowosądeckiego zwyciężyło Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Agnieszka Tomaszewska-Ostrowska w Krynicy-Zdroju (za pakiet pobytowy – Rak piersi to nie wyrok. Pozwól sobie pomóc).
2. Podmioty świadczące usługi hotelarskie – „za najlepszy pakiet pobytowy na Sądecczyźnie w 2018 roku pod patronatem honorowym Starosty Nowosądeckiego zwyciężył Hotel Beskid w Nowym Sączu. Wyróżniono natomiast: Heron Live Hotel w Siennej, Hotel Ibis Styles Nowy Sącz i Hotel Piwniczna SPA&Conference.
3. Organizatorzy turystyczni – „za najlepszą ofertę na Sądecczyźnie 2018 roku”– pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza zwyciężyło Sądeckie Biuro Turystyczne „Turysta” Czesław Mróz i Piotr Mróz.
4. Kategoria około turystyczna pod patronatem Prezesa Nowosądeckiej Izby Turystycznej:
• „za najlepszą inicjatywę i ofertę około turystyczną w 2018 roku” (w tym imprezy, wydarzenia oraz kulinaria) zwyciężyło Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu.
• „za najlepszą ofertę w zakresie turystyki wiejskiej na Sądecczyźnie w 2018 roku”, ze szczególnym uwzględnieniem agroturystyki zwyciężyły Pokoje gościnne – gospodarstwo agroturystyczne „U Basi”.
• wyróżnienia otrzymali: Pasieka Barć w Kamiannej i PTTK oddział Beskid w Nowym Sączu.
5. Osobowość sądeckiej turystyki – „za dokonania oraz inicjatywę na niwie turystycznej” pod patronatem Prezesa Nowosądeckiej Izby Turystycznej zwyciężył Adam Sobczyk – Prezes Oddziału PTTK Beskid w Nowym Sączu.
Po zakończeniu imprezy jej uczestnicy mogli udać się na wycieczkę - zwiedzania Heron Live Hotel.
Galeria zdjęć
Kolejne imprezy w Heron Live Hotel w Siennej.
Kolejne imprezy w Heron Live Hotel w Siennej.
Sale na spotkania wyborcze
SĄDECKIE DERBY DLA "TRÓJECZKI"
Do bardzo ciekawego wydarzenia sportowego doszło w miniony weekend w Stróżach. W ramach rozgrywek II ligi kobiet odbył się mecz derbowy pomiędzy UKS 3 Staszkówka Jelna a KS Starówka Nowy Sącz. Początek spotkania to optyczna przewaga piłkarek z Nowego Sącza, której jednak nie zdołały udokumentować zdobyczą bramkową. Od 20 minuty inicjatywę przejęły zawodniczki popularnej "Trójeczki" stwarzając sobie liczne sytuacje do zdobycia bramki. W efekcie do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 3-0 dla gospodyń. Klasycznym hat-trickiem popisała się Reprezentantka Polski Paulina Tomasiak. Po zmianie stron inicjatywa wciąż należała do piłkarek z Jelnej, które po dwóch trafieniach Różyckiej i jednym Mikulskiej ostatecznie zwyciężyły 6-0. Należy podkreślić, że mecz stał na wysokim poziomie i odbywał się w zdrowej sportowej atmosferze. Zespołowi z Jelnej gratulujemy zwycięstwa i życzymy utrzymania pierwszego miejsca w tabeli. Natomiast piłkarkom z Nowego Sącza życzymy sukcesów w kolejnych spotkaniach ligowych.
50 lat małżeństwem są..
Gratulowałem dzisiaj parom małżeńskim z gminy Gródek nad Dunajcem, które świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Pragnę powinszować Państwu tak wspaniałej uroczystości, jaką jest Jubileusz 50-lecia wspólnego pożycia. Potrzeba wiele cierpliwości i wzajemnego szacunku, aby wspólnie przetrwać kłopoty i troski, jakie niesie nam los. Ufam, że oprócz trosk, los nie oszczędził Państwu także chwil radosnych i szczęśliwych. Jesteście wzorem dla młodego pokolenia, szczególnie dziś, gdy tempo życia często powoduje zatracenie wartości życia w rodzinie. Życzę Państwu zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz wielu pogodnych wspólnie spędzonych chwil.
Medale z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego otrzymali: Janina i Józef Bogdałowie, Maria i Zdzisław Chochorowscy, Helena i Henryk Ciastoniowie, Zofia i Ryszard Jagielscy, Halina i Stanisław Kosibowie, Maria i Stanisław Olchawowie, Maria i Jan Orłowie, Maria i Stefan Słowińscy, Maria i Zbigniew Surdzielowie, Stanisława i Stanisław Tokarzowie, Kazimiera i Józef Woźniakowie, Katarzyna i Stanisław Zającowie oraz Wiktoria i Eugeniusz Zięcinowie.


Powyższy tekst jest kopią wpisu Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, który był gościem spotkania Jubileuszowego, wspólnie z Zygmuntem Paruchem - Przewodniczącym Rady Powiatu, Wójtem Gminy -Józefem Tobiaszem składali Jubilatom życzenia.
Galeria zdjęć z imprezy
Przed nami kolejny projekt
Popłyń z kulturą ... na jazzowo

29 września br. w Klubie Muzycznym Hangar Hotelu Heron Live w Siennej odbędzie się koncert - "Jazzowe klasyki i piosenki patriotyczne w jazzowych aranżacjach". Początek o godzinie 19.oo - wstęp wolny - prosimy jednak o rezerwację miejsc. Wystąpią m.in Gosia Sarata, Wojciech Szwugier, Stanisław Plewniak, Rafał Walczak, Michał Heller, Mateusz Sobiechowski.
Serdecznie zapraszamy.
Kamera on-line
Kamera on-line
Ostatnie artykuły
2018 halowa dziewcząt
Piłka nożna Szkół Po...
Mini Piłka Ręczna - ...
Gazeta 2018
Piłka ręczna IMS Mis...
Polecane strony
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Balatonboglar

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Stołówka gminna

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Hotel Heron

Fundacja Horyzont 360

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008