28.07.2017
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,430,330 osobą
na tej stronie
Gości online: 3
NowościPrzed nami wakacje - Lato nad jeziorem


Pobierz harmonogram
Pobierz regulamin regat o Puchar Wójta Gminy Gródek n/D
NowościREGULAMIN KONKURSU na najlepszą potrawę z fasoli "Piękny Jaś"

Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem ogłaszają XII edycję konkursu na najlepszą potrawę. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach „Fasolowych Żniw”- edycja 2017 .
1. Konkurs skierowany jest do dorosłych mieszkańców gminy, okolicznych sołectw i gmin.
2. Celem konkursu jest identyfikacja produktów żywnościowych wytwarzanych w lokalnych gospodarstwach, a tym samym promocja regionalnej kuchni. Docelowym zamierzeniem organizatorów jest promocja zdrowego żywieni, pobudzenie aktywności lokalnego społeczeństwa i jego integracja.
NowościZbiórka odpadów wielkogabarytowych
W dniach 7-11 sierpnia br. na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, elektrycznych i elektronicznych /meble, wersalki, kanapy, fotele, sprzęt rtv i agd, komputery/ zużytych opon i przeterminowanych lekarstw.
Harmonogram wywozu jest następujący:
1. Sołectwo Tropie , Roztoka Brzeziny , Rożnów do mostu – 7 sierpnia 2017 roku - poniedziałek
2. Sołectwo Rożnów – 8 sierpnia 2017 roku- wtorek
3. Sołectwo Bartkowa Posadowa , Podole Górowa i Bujne – 9 sierpnia 2017 roku- środa
4. Sołectwo Przydonica , Przydonica Glinik , Jelna i Jelna Działy – 10 sierpnia 2017 roku- czwartek
5. Sołectwo Gródek nad Dunajcem , Lipie , Sienna i Zbyszyce – 11 sierpnia 2017 roku- piątek
NowościZapraszamy do udziału w Śliwkowym Konkursie Kulinarnym 2017
Śliwkowy Konkurs Kulinarny'' organizowany jest po raz siódmy przez Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku''. Jego celem jest promocja obszaru Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' poprzez wyłonienie najciekawszych potraw z wykorzystaniem śliwek (świeżych, suszonych, mrożonych, etc.), a także zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności tradycji kulinarnych. Konkurs adresowany jest do osób zamieszkałych na obszarze Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' tj. z gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna.
Nowości29 i 31 LIPCA DROGA POWIATOWA SIENNA SIEDLCE ZAMKNIĘTA DLA RUCHU
Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem uprzejmie informuje, że w ramach przebudowy drogi powiatowej Sienna - Siedlce zarządzanej przez Gminę Gródek nad Dunajcem, w dniach 29 i 31 lipca br. (sobota i poniedziałek) w godzinach od 08:00 do 18:00 prowadzone będą prace związane z ułożeniem nowej nawierzchni bitumicznej.
Z tego powodu droga powiatowa Sienna - Siedlce na odcinku przebiegającym przez miejscowość Sienna (od skrzyżowania z drogą wojewódzką do granicy miejscowości) będzie zamknięta.
Za utrudnienia przepraszamy.
NowościDni Jeziora - turniej plażówki

Regulamin zawodów w rozwinięciu wiadomości
NowościŚwięto Dzieci Gór na scenie w Gródku n.D
W najbliższą sobotę, 29 lipca zapraszamy do Gródka nad Dunajcem. Przed budynkiem GOK, na scenie letniej zobaczymy w roli gospodarzy nasze "Małe Rożnowioki" oraz gości Festiwalu Święta Dzieci Gór: HACETTEPE UNIVERSITY CHILDREN AND YOUTH FOLK DANCE GROUP / Ankara, Turcja oraz ORAWSKIE DZIECI / Lipnica Wielka, Polska
NowościTURNIEJ SOŁECTW 2017 W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Gródek zdobywcą pucharu, Patryk Cisowski ze zwycięskiej drużyny "Królem Strzelców" turnieju.
Galeria zdjęć
Lejący żar z nieba nie pomagał piłkarzom, którzy w sobotnie popołudnie rywalizowali w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem organizowanym jak co roku w ramach Dni Jeziora Rożnowskiego.
W tegorocznej edycji do turnieju zgłosiły się trzy zespoły: Lipie, Gródek i obrońcy pucharu - Górowa. Mecze odbyły się na boisku w Bartkowej ponieważ gospodarzem tegorocznego turnieju był nasz gminny klub ULKS Przydonica. Ostatecznie Gródek okazał się najlepszy, na drugim miejscu Lipie i Górowa na trzecim.
Puchar, medale i statuetki wręczył osobiście Wójt Gminy a po zakończeniu turnieju wszyscy smakowali grillowe kiełbaski popijając zimne napoje ufundowane przez Wójta.
Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy za rok w kolejnej edycji.
NowościZajęcia taneczne dla dorosłych i młodzieży.
ZAPRASZAMY!!!NowościWizyta u przyjaciół.
Od 10 lat w Lendaku na Słowacji – miejscowości partnerskiej naszej Gminy –organizowane jest świeto pod nazwa „Julijales” czyli w wolnym tłumaczeniu „lipcowe święto”.
Fotorelacja z wizyty
Jest to uroczyste uhonorowanie rolników ciężko pracujących na górskich zagonach.
Uroczystość rozpoczęła msza święta w której uczestniczyła prawie cała wieś, a większość z mieszkańców ubrana jest w piękne stroje regionalne. Kulminacją uroczystości jest coroczny korowód zaprzęgów końskich. Na wozach jada włodarze Gminy, zespoły regionalne i mieszkańcy. Korowód przejeżdża przez całą miejscowość ,a poszczególny gospodarze przy swoich zagrodach organizują coś na kształt znanych w naszych zwyczajach bram, gdzie jadących na wozach częstują plackami, kołaczami, serem i oczywiście, produkowana w tutejszych zagrodach, okowitą. Następnie korowód udaje się na plac zwany potocznie „do dworu” gdzie prezentują się głównie zespoły regionalne . Naszą Gminę artystyczne reprezentowała Wiktoria Próchnicka , wzbudziła spore zainteresowanie publiczność. Z okazji święta społeczności Lendaka życzymy wszelkiej pomyślności i samych sukcesów w budowaniu dobra wspólnego w zgodzie i wzajemnym zrozumieniu.
NowościREGATY O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM
14 załóg wystartowało w minioną sobotę w regatach żeglarskich o Puchar Wójta Gminy.
Kilka fotek z zakończenia regat
Niestety nagła burza i silne opady deszczu uniemożliwiły rozegranie trzech, przewidzianych w regulaminie bieg ów. Okazało się że wyniki pierwszego biegu były ostateczne.
W klasie omega pierwsza była załoga jachtu „Mustang” ze sternikiem Sebastianem Oleksy.
W klasie jachtów kabinowych najlepszy okazał się jacht „Paja” ze sternikiem Wojtkiem Parużnikiem , druga była „Confabulacja” ze sternikiem Pawłem Królem a trzecia „Stara” ze sternikiem Kazimierzem Bednarkiem. Zwycięscy otrzymali puchary, dyplomy natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali sympatyczne upominki i dyplomy uczestnictwa. Do zobaczenia na kolejnych regatach.
Stopy wody pod kilem!!!

Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

Kamianna Wyciągi

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008