24.07.2016
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,018,547 osobą
na tej stronie
Gości online: 2
NowościDni Jeziora Rożnowskiego Lato 2016

Zakończył się dzisiejszy Otwarty Halowy Turniej Piłki Siatkowej o „Puchar Lata”. Zgłosiły się trzy drużyny : 1. Mika Nowy Sącz, 3. Biała Niżna, 3. Dream Team. Rozegrały one między sobą mecze systemem każdy z każdym do trzech wygranych setów. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju został zespół Mike Nowy Sączy, przed Dream Team i Białą Niżną. Puchary i medale wręczył osobiście Wójt Gminy Pan Józef Tobiasz.
Galeria zdjęć z turnieju
W wolnej chwili zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:
Święto Dzieci Gór - Estrada plenerowa Gródek n/D- zdjęcia Ryszard Srebrny oraz super film z występu.
2 i 3 lipca - zaczynamy - galeria zdjęć
Regaty otwarcia o Puchar Heronu
Oraz wiele, wiele galerii i materiałów z V Biegu nad Jeziorem Rożnowskim - Gmina Gródek n/D i Sumer Run - Facebook
NowościSpotkania informacyjno - konsultacyjne dla beneficjentów

Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” informuje, iż zaplanowane zostały spotkania informacyjno – konsultacyjne dla mieszkańców obszaru Śliwkowego Szlaku oraz potencjalnych beneficjentów zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji na realizację zadań w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oraz rozwijania działalności gospodarczej. Więcej informacji o spotkaniach informacyjno – konsultacyjnych udziela biuro Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”: tel. 14 68 44 549, e-mail: biuro@nasliwkowymszlaku.pl. Szkolenia są bezpłatne, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału do biura Stowarzyszenia.
Harmonogram spotkań informacyjno - konsultacyjnych:
NowościTURNIEJ SOŁECTW 2016 W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM
Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem GKS ZAWISZA oraz ULKS PRZYDONICA
ogłasza
TURNIEJ SOŁECTW 2016
W PIŁCE NOŻNEJ
O
PUCHAR WÓJTA GMINY
GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Zgłasza się 18 osobowe drużyny (rocznik 2000 i starsi) pod nazwą sołectwa, składające się z mieszkańców Gminy Gródek nad Dunajcem, dopuszcza się łączenie sołectw jak również wystawienie przez sołectwo więcej niż jednej drużyny.
W zgłoszonej drużynie może być maksymalnie do pięciu zawodników, zrzeszonych w klubach piłkarskich.
Zgłoszenie drużyny do dnia 14.07.2016r. (czwartek) do godz. 20:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem
W dniu 14.07.2016r. (czwartek) o godzinie 20:15 odbędzie się ustalenie terminów i systemu rozgrywek zależnych od ilości zgłoszeń oraz ewentualne losowanie grup lub kolejności meczy.
Obowiązkowa obecność przedstawiciela drużyny w dniu losowania.
Planowany system to rozgrywki grupowe lub „każdy z każdym”
Terminy rozgrywek: 16 lipca 2016r. boisko ULKS Przydonica w Bartkowej i 30 lipca 2016r. boisko GKS Zawisza w Rożnowie.
Szczegółowe informacje:
18 440 15 27 – GOK Gródek n/D
608 524 918 – koordynator sportu Zbigniew Gąska
Nowości"Małe Rożnowioki" na "Święcie Łopołki".

Zespół regionalny "Małe Rożnowioki" na zaproszenie "Stowarzyszenia Folklorystycznego Łoniowiacy" wystąpił na "Święcie Łopołki". Dzieci zostały miło przyjęte przez organizatorów oraz bardzo liczną publiczność. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami.
Gratulujemy!
Kilka zdjęć z występu
Dni Jeziora RożnowekigoDni Jeziora Rożnowskiego 2016 zapraszamy ..Lato nad jeziorem
Już w piątek uczniowie naszych szkół kończą rok szkolny. Zaczynają się wakacje. Jak wakacje to i Dni Jeziora Rożnowskiego. W bieżącym roku będą mieć nieco zmienioną formułę. Część imprez odbędzie się u naszych sponsorów. Rozpoczynamy regatami - tym razem jednak o Puchar Herona. Również w Siennej odbędzie się Koncert nad Jeziorem w Restauracji „Marina” Hotelu Heron. 2 lipca od godz. 18.oo w Gródku nad Dunajcem ( scena letnia GOK ) “Na dobry początek” przed oficjalną inauguracją „Bańkowe show+ w programie clown, clown inka, Myszka Mickey i inne atrakcje
Od godz. 19.30 do 24.00 „Fest Capella” gra do posłuchania i tańca .
Następnego dnia- 3 lipca zapraszamy do Gródka nad Dunajcem - tu na scenie letniej GOK-u odbędzie się inauguracja artystyczna - Koncerty zespołów BIG BAND „ROŻNÓW”, "GRAJĄCA SZAFA” – lata 70 i 80 oraz „ LACHERSI” .
Pobierz harmonogram Dni Jeziora Rożnowskiego 2016
Kolejne imprezy odbędą się zgodnie z powyższym harmonogramem - a zakończenie Dni Jeziora to tradycyjnie Fasolowe Żniwa.
Szczegółowe informacje o imprezach będą publikowane na stronie internetowej GOK, naszym profilu fecebookowym oraz na plakatach. Można je także uzyskać pod naszym nr telefonu : 18 4401527.
2 i 3 lipca - zaczynamy - galeria zdjęć
NowościDo Świętego Świerada - na odpust
W niedzielę uroczystość odpustowa w parafii Tropie. Odpust rozpocznie w sobotę o godzinie 18.00 Mszą św. w kościele. Zapraszamy szczególnie młodzież. Po Mszy św. uczczenie relikwii św. Świerada.Centralną uroczystością będzie suma o godzinie 11.00 odprawiona w Pustelni, której będzie przewodniczył Ks. Bp Władysław Bobowski, a kazanie wygłosi Ks. Krzysztof Orzeł . W czasie Mszy modlitwa za pszczelarzy i rolników oraz złożenie darów miodu i dojrzewających kłosów zbóż. Po Mszy św procesja eucharystyczna do kościoła. Prosimy dzieci w strojach pierwszokomunijnych i dzieci sypiące kwiaty oraz DSM w strojach.
Prom w uroczystość odpustową od godziny 9.00-14.00 nie będzie przewoził samochodów.
strona Parafii w Tropiu

NowościRegaty otwarcia o Puchar "Heron"

Rozpoczynamy Dni Jeziora Rożnowskiego 2016!!!
Rozpoczęliśmy je regatami żeglarskimi o Puchar Herona w klasach Omega i Jachty kabinowe. W regatach wzięło udział ponad czterdziestu żeglarzy - Wystartowali z Gródka nad Dunajcem - metę osiągneli na pomoście w Heron Live Hotel.
Galeria zdjęć
NowościNajlepsi w Małopolsce
P R O T O K Ó Ł Komisji Artystycznej 39. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych "ECHO TROMBITY" informuje nas, że po wysłuchaniu w dniach 24-26 czerwca 2016 r. 33 orkiestry wyłonione podczas eliminacji powiatowych w: Ryglicach, Nowym Targu, Wieliczce, Nowym Wiśniczu, Polance Wielkiej, Osielcu, Wysowej i Laskowej (prezencja i gra w marszu oraz koncerty konkursowe), przyznała Grand Prix Festiwalu oraz następujące miejsca i wyróżnienia:
IV. W grupie Big bandów i Orkiestr Rozrywkowych:
Dwa Równorzędne pierwsze miejsca:
- Big bandowi „Rożnów” z Rożnowa

- Zespołowi Bassara Jazz Collective z PSM w Nowym Sączu.
Gratulacje dla najlepszego zespołu - reprezentującego GOK Gródek nad Dunajcem.
NowościBudżet Obywatelski Małopolski - głosowanie
Rozpoczęło się głosowanie mieszkańców Małopolski na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Małopolanie, którzy ukończyli 16 rok życia mogą – do dnia 6 lipca – wybrać spośród 152 zadań najlepsze ich zdaniem pomysły. Zwycięskie projekty zrealizuje Województwo Małopolskie.
Małopolski Budżet Obywatelski to przedsięwzięcie pionierskie, jeszcze żaden samorząd nie realizował budżetu obywatelskiego na tak szeroką skalę. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w proces głosowania zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu w tym środowiska kultury i twórcy. Szczególnie ważne jest poinformowanie o terminie głosowania współpracujących z Państwem instytucji, środowisk lokalnych a zwłaszcza mieszkańców.
NowościUKS 3 Staszkówka - Jelna zaprasza na zakończenie sezonu

Osiągający coraz większe sukcesy Klub UKS 3 Staszkówka Jelna zaprasza na podsumowanie sezonu piłkarskiego. 25 czerwca od godziny 17.oo na boisku w Siennej odbędzie się rozpoczęcie, później mecz z ULKS Przydonica. O godz. 18.15 planowany jest kolejny mecz: Córeczki - Ojcowie. Córeczki - bowiem UKS 3 Staszkówka Jelna to kobieca ( dziewczęca ) piłka nożna. Będzie też okazja do grillowania oraz złożenia datków na rozwój Klubu. Wstęp wolny.
NowościPrzygoda pod żaglami!!!
Stowarzyszenie Centrum Sportów Wodnych Jeziora Rożnowskiego ogłasza nabór do udziału w projekcie „Przygoda pod żaglami – podstawy żeglarstwa dla najmłodszych załogantów” współfinansowanego ze środków FIO Małopolska Lokalnie. Kursem objętych będzie dziesięcioro dzieci z terenu naszej gminy w wieku od 7-15 lat. W miesiącach wakacyjnych dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w zajęciach teoretycznych z zakresu podstawowej wiedzy żeglarskiej oraz w praktycznej nauce żeglowania. Zapraszamy do udziału.
Więcej informacji i wzory dokumentacji do wypełnienia w załączeniu
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

Kamianna Wyciągi

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

ZPORR

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

MOK - Konstantynów

Sądeckie miody

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Ciastkarnia Eklerek

Na Jamnej

Przystań Koszarka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008