27.03.2015
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 4,467,480 osobą
na tej stronie
Gości online: 2
Nowości2015 konkurs pisanek wielkanocnych i przegląd palm

Zachęcamy do wzięcia udziału w przeglądzie palm wielkanocnych, który odbędzie się w Palmową Niedzielę w każdym z kościołów parafialnych naszej gminy.
Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem wspólnie z Ks. Proboszczami Parafii gminy Gródek nad Dunajcem zaprasza do udziału w przeglądzie palm wielkanocnych 2015. Celem przeglądu jest kultywowanie tradycji wykonywania palm wielkanocnych związanych z okresem Wielkanocy.
Szczegóły konkursów w rozwinięciu wiadomości
Galeria zdjęć z konkursu pisanek 2015 Tym razem komisja miała duży problem z wytypowaniem zwycięzców. O kolejności miejsc zadecydowała zgodność wykonania pisanek z celem głównym konkursu - a było nim kultywowanie tradycji - w tym właśnie wykorzystanie technik tradycyjnych. Większość pisanek została wykonana bardzo starannie, ciekawymi nowymi technikami. Nagrody zostaną wręczone .. zgodnie z regulaminem konkursu - będzie to udział w imprezie plenerowej połączonej z rejsem statkiem po Jeziorze Rożnowskim ( planowany termin - pierwsza połowa maja ). O dokładnym terminie poinformujemy.Wyniki konkursu pisanek
Nowości20 lecie szkolnego "Echa Pogórza"
Od czego się zaczęło?
1995r. - Z inicjatywą tworzenia szkolnej gazetki wyszli uczniowie klasy ósmej i siódmej naszej starej szkoły (na lekcji języka rosyjskiego przeczytali artykuł na temat szkolnych gazetek wychodzących w różnych krajach i zapragnęli mieć swoje pisemko). Ich pragnienie zbiegło się z pojawieniem się w szkole kserokopiarki i rozważaniami nauczycieli, co do wydawania gazetki, ale gminnej. Zwyciężył jednak pomysł uczniowski. Za zgodą ówczesnego Pana Dyrektora - mgr inż. Józefa Tobiasza i przy wspólnym zaangażowaniu uczniów i nauczycieli pojawiło się pierwsze „Echo Pogórza”. Jego format: 1 A3 + 1 A4. W tamtych czasach dla małej wiejskiej szkółki była to ogromna radość i nie lada osiągnięcie! Od września 1996 r. „Echo Pogórza” poszerzone zostało o wkładkę WIEŚCI GMINNE redagowaną przez ówczesnego Pana Dyrektora – mgr inż. Józefa Tobiasza oraz pracowników Urzędu Gminy Gródek nad Dunajcem : Panią Danutą Mlyczyńską i Panią Małgorzatą Basta.
To początek tekstu o historii powstania "Echa Pogórza". Reszta - bagatela: 20 lat, dopisało życie a o faktach związanych z tym okresem możemy poczytać w najnowszym, jubileuszowym wydaniu "Echa Pogórza.
Galeria zdjęć
NowościUKS 3 Staszkówka Jelna Mistrzem Małopolski !!!

W minioną sobotę (14.03.2015) w Skawinie został rozegrany finał Halowych Mistrzostw Małopolski w piłce nożnej młodziczek (rocznik 2002-2004). Organizatorem zawodów trwających przez cały sezon zimowy był Małopolski Związek Piłki Nożnej. Prawo startu w ścisłym finale uzyskało sześć najlepszych zespołów, które wcześniej rywalizowały w turniejach eliminacyjnych. Znakomicie w tych zawodów zaprezentowały się piłkarki z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna, które wywalczyły tytuł Halowego Mistrza Małopolski Młodziczek na sezon 2014/2015.
NowościTURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Rożnów Mix
zdobywcą Pucharu Przewodniczącego Rady Gminy Gródek nad Dunajcem
w turnieju halowej piłki siatkowej 2015

miejsce drugie Przydonica II,
trzecie Bart-Gród
czwarte Przydonica I.

Galeria zdjęć.

Szczegóły rozwinięciu wiadomości .
NowościOgólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny.

"Młodzież zapobiega pożarom" to hasło XXXVIII już edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Galeria zdjęć

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbyły się eliminacje gminne OTWP, w których udział wzięło 18 osób z terenu naszej gminy. Byli to uczniowie szkół w Gródku n/D, Podolu-Górowej, Przydonicy i Jelnej a także dwoje uczestników z grupy szkół ponadgimnazjalnych - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu i uczeń Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu.
Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

NowościWybory Sołtysów

Już w niedzielę 12 kwietnia 2015r. na terenie naszej gminy odbędą się wybory sołtysów na nową kadencję 2015-2019. Kandydatów na sołtysów można zgłaszać do 13 marca do godz. 15:00 w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem (pok. 16).

Również do 13 marca 2014r. można zgłaszać kandydatów do pracy w Sołeckich Komisjach Wyborczych.

Doraźna komisja wyborcza powołana do przeprowadzenia wyborów sołtysów będzie pełnić dyżury w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem (pok. 16).
Nowości"Pamięci Jana Pawła II" konkurs
Zespół Szkół w Podolu – Górowej i Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem zapraszają na
POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
„PAMIĘCI JANA PAWŁA II”
Cele konkursu:
• Uczczenie 10 rocznicy śmierci Papieża Polaka poprzez popularyzację poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II.
• Pielęgnowanie wartości estetycznych języka ojczystego.
• Stwarzanie dzieciom i młodzieży warunków do rozwijania uzdolnień recytatorskich.

Regulamin oraz więcej informacji9 w rozwinięciu wiadomości
NowościKobiety, ach kobiety
Tylko jeden dzień w roku jest Dniem Kobiet. Znając zachowania wielu facetów, to ich Panie - te najmniejsze i te nieco większe obsypywane są prezentami przez więcej dni w roku.
Kochanym Paniom - tym maleńkim, dziewczętom, kobietom, żonom, teściowym, babciom, koleżankom, sympatiom, narzeczonym, córeczkom, nasza męska, "brzydsza" połowa mieszkańców gminy Gródek nad Dunajcem- na czele w jej władzami składamy najszczersze życzenia. Uśmiechu, powodów do satysfakcji, zadowolenia z wszystkiego co Was otacza, miłości i czułości, pamięci o wszystkim do dobre, kwiatów na co dzień, truskawek- jeśli lubicie, słodyczy.... wszystkiego co dobre i miłe. Dziękujemy, że jesteście wokół nas i z nami. Cóż było by warte życie bez Was.
NowościWalne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Zarząd Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”
zaprasza na
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia,
które odbędzie się 23 marca 2015 r. tj. poniedziałek
o godzinie 16.30
w Domu Strażaka w Gnojniku

Porządek obrad oraz informacja na temat spotkań branżowych w ramach nowej LSR 2014-2020
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

Kamianna Wyciągi

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

ZPORR

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

MOK - Konstantynów

Sądeckie miody

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

Genetyka odsłania tajemnice

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Festiwal Biegowy

Forum Ekonomiczne

Ciastkarnia Eklerek

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008 Kamilz911 - Tworzenie stron WWW