13.02.2016
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 4,839,867 osobą
na tej stronie
Gości online: 1
NowościTURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2016 O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Niedziela - 14 lutego - Hala sportowa w Gródku nad Dunajcem - początek rywalizacji godzina 12 oo. Zapraszamy!!!

Dziewięć zespołów rywalizować będzie o Puchar Wójta w tegorocznych rozgrywkach - gr. A: Jelna, Górowa, Rożnów I; gr.B: Lipie I, Lipie II, Cjalis; gr.C: Rożnów II, Przydonica, Gródek.
Grupa A - godz. 12 00, grupa C - godz. 13 30, grupa B - godz. 15 00.
Czytaj dalej...
NowościŁukasz Pławecki Najpopularniejszym Sportowcem 2015
W Hotelu Beskid w Nowym Sączu podsumowano XIII edycję Plebiscytu Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny organizowanego przez Stowarzyszenie „Dla Miasta”. Z grona 81 sportowców, kibice wybrali 25 finalistów.

W głosowaniu oddano 6789 głosów za pomocą SMS oraz 342 na kartkach pocztowych. Zwycięzcą plebiscytu okazał się Łukasz Pławecki, 29-letni zawodnik sportów walki.

– Jestem bardzo zadowolony z wygranej. Ta nagroda to dodatkowa motywacja i cieszę się również, że sam plebiscyt tak się rozwija – mówi Pławecki, specjalista od kickboxingu, Muay Thai i K1, a od kilku także trener i właściciel klubu Halny Nowy Sącz. W ringu stoczył 149 walk i jest zawodowym Mistrzem Polski.

To kolejny sukces Łukasza Pławeckiego - mistrza sportów walki pochodzącego z naszej gminy. Jego korzenie to Roztoka Brzeziny - jest absolwentem tamtejszej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka.
Łukasz- gratulacje od nas wszystkich.
NowościDawid Trojanowski z SP Sienna na podium!!!
W hali sportowej w Gródku n/Dunajcem 9 lutego br. odbyły się Mistrzostwa Rejonu w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W turnieju wystartowały najlepsze zawodniczki i zawodnicy z powiatów nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i miasta Nowy Sącz.
Zawody uroczyście otworzyli Zygmunt Paruch przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego, Stanisław Sułkowski przewodniczący Komisji Turystyki i Sportu Rady Powiatu, Mieczysław Hajduga zastępca wójta gminy Gródek n/Dunajcem oraz Zofia Wolak dyrektor Zespołu Szkół w Gródku n/Dunajcem.
Nad sprawną i prawidłową organizacją zawodów czuwali Dominika Zielińska i Janusz Jurkowski nauczyciele wychowania fizycznego – Zespół Szkół w Gródku n/Dunajcem oraz Kamil Głębocki, Marek Mirek przedstawiciele MOS PN.
Duży sukces odnotował Dawid Trojanowski z SP Sienna zajmując 3 miejsce i awans na zawody wojewódzkie!!!
Gratulacja dla Dawida i jego nauczycielki wuefu pani Dominiki Zielińskiej.
Galeria zdjęć

Pełne sprawozdanie z zawodów na stronie www.mospn.pl
NowościDzień Babci i Dziadka w "Bajkowej Krainie"
"Babciu! Dziadku! Zapraszamy!
Dla Was występ piękny mamy,
Bo okazja to jest rzadka,
Raz do roku święto dziadka.
Babci dzień też jeden w roku,
Pełen ciepła i uroku,
Więc usiądźcie goście mili,
Byśmy razem czas spędzili."
W Punkcie Przedszkolnym „Bajkowa Kraina” w Gródku nad Dunajcem zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta, jest tradycją na stałe wpisaną w harmonogram imprez przedszkolnych. W naszej placówce uroczystość ta miała miejsce 28 stycznia 2016 roku. Na wstępie Pani Dyrektor Zofia Wolak przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, podkreślając, jak ważną rolę spełniają dziadkowie w wychowaniu swoich wnucząt. Zniecierpliwione przedszkolaki zaprosiły kochane babcie i dziadków na obejrzenie przygotowanego przez nich przedstawienia jasełkowego. Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły babciom i dziadkom życzenia, a następnie obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Cała impreza przebiegała przy kawie lub herbacie i pysznym ciasteczku. To uroczyste spotkanie dopełniło wspólne kolędowanie przy akompaniamencie skrzypiec, saksofonu
i akordeonu. Tańce, śpiewy i występ zespołu muzycznego, w którego skład wchodzili dziadek i wujkowie przedszkolaków, rozbrzmiewały echem po całym budynku Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem.

Galeria zdjęć
NowościFerie 2016 z GOKiem i Biblioteką

Ferie zakończone, czas wracać do szkoły. Pozostają jednak wspomnienia - zapraszamy do obejrzenia zdjęć!!!
Zdjęcia z zajęć ceramicznych i wyjazdu na kulig do Regietowa
Ceramika ciąg dalszy oraz wyjazdy na narty - Jurasówka
Zajęcia w Rożnowie i zabawa w Gródku
Galeria z ostatniego wyjazdu na narty
=========================================================================
Grupa dzieci i młodzieży z Jelnej wyraża szczególne podziękowania Właścicielom firmy "Marpol" za zrealizowaną obietnicę - podczas jasełek obiecano im bezpłatny wyjazd autokarem tej Firmy. Wyjazd doszedł do skutku - stąd też i podziękowanie od dzieciaków . Dzięęęęęęęęękujemy.
=========================================================================
NowościJanina Molek z Tropia kandydatką do tytułu "Sądeczanin Roku 2015"


"Mieszkanka Tropia potrafi z fasoli Piękny Jaś zrobić wszystko: zupy, pasztety, chleb, ciasta, a nawet alkohol. Janina Molek, laureatka wielu kulinarnych nagród, jest nominowana w Plebiscycie Sądeczanin 2015 roku."

Oto krótka prezentacja kandydatki z naszej gminy na portalu SĄDECZANIN: Janina Molek – z fasoli potrafi nawet zrobić wódkę.


Aby oddać głoś SMS, należy wysłać wiadomość o treści SR.06 na numer 7168. Koszt wysłania SMS to 1.23 PLN brutto.
NowościZNAKOMITY POCZĄTEK 2016 ROKU PIŁKAREK UKS 3 STASZKÓWKA JELNA
ZNAKOMITY POCZĄTEK 2016 ROKU PIŁKAREK UKS 3 STASZKÓWKA JELNA
"GORLICE WINTER CUP ZDOBYTY-20.01.2016 Gorlice /Juniorki Młodsze/
Na hali miejskiej w Gorlicach został rozegrany w dniu 20.01.2016r. mocno obsadzony turniej juniorek młodszych Gorlice Winter Cup. W zawodach znakomicie zaprezentowały się piłkarki z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna, które w całym turnieju nie straciły bramki zajmując 1 miejsce."
Gratulacje!!!
NowościNowe wydanie "Znad Jeziora Rożnowskiego"
W piątek do Czytelników trafił nowy numer naszej gazety lokalnej "Znad Jeziora Rożnowskiego" . Pierwszy jej numer zagościł w naszej gminie w styczniu 2000 roku - szesnaście lat temu.
W bieżącym numerze m.in:
Koncert noworoczny. Zmiany w gminnych opłatach i podatkach. Harmonogram zajęć na ferie zimowe 2016. Podsumowanie roku 2015 biblioteki. Aktualności gminne.
Gazeta do pobrania w wersji elektronicznej także tutaj
NowościPierwsza wizyta królewska w Hotelu Heron.

W niedzielę Hotel Heron w Siennej gościł delegację królewską. Trzech Królów - członków zespołu kolędniczego uświetniło Dzień Seniora, który odbył się właśnie w tym obiekcie. Po Mszy św. seniorzy i zaproszeni goście spotkali się przy obiedzie i kawie. Była też okazja do połamania się opłatkiem. Imprezę przygotowali: Ksiądz Proboszcz - Andrzej Dźwigaj, Leszek Fecko - dyrektor szkoły Sołectwa w Siennej i Zbyszycach, Panie Małgorzata Prusak i Iwona Zarzeka oraz Pani Agat Oracz z zespołem "Siennioki".
Galeria zdjęć z imprezy
NowościKoncert Noworoczny 2016
6 stycznia odbył się koncert noworoczny. W hali sportowej Zespołu Szkół w Podolu - Górowej występy rozpoczęli kolędnicy z konikiem z zespołu regionalnego "Rożnowska Dolina". W dalszej części koncertu wystąpili uczniowie i uczennice szkoły muzycznej I stopnia w Rożnowie. Gościem specjalnym był Tomasz Szwed. Na zakończenie spotkania Wójt Gminy Józef Tobiasz złożył mieszkańcom Gminy życzenia noworoczne i rozdał uczestnikom konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dyplomy i upominki.

Galeria zdjęć
NowościJasełka w Jelnej
W pierwszą niedzielę stycznia dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia do Wiejskiego Domu Kultury w Jelnej przedstawiła zaproszonym gościom Jasełka. Na scenie w gościnnym Zespole Szkół w tej miejscowości prezentowała się spora grupa dowodzona przez Panią Agatę Górowską. Na koniec sporo ciepłych słów skierowanych do uczestników spotkania skierował Ksiądz Proboszcz z Siennej.
Członkowie zespołu usłyszeli także podziękowania za zbiórkę środków finansowych dla chorujących dzieci Parafii.
Galeria zdjęć z próby i występu.
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

Kamianna Wyciągi

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

ZPORR

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

MOK - Konstantynów

Sądeckie miody

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Ciastkarnia Eklerek

Na Jamnej

Przystań Koszarka

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008