23.07.2014
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 4,104,442 osobą
na tej stronie
Gości online: 2
NowościZ wizytą w Lendaku
20 lipca na zaproszenie naszej słowackiej gminy partnerskiej- Lendaka, przebywała tam delegacja naszej gminy. Władze gminy, Zespół "Małe Rożnowioki" oraz Paweł Kordys - rzeźbiarz i malarz z Roztoki uczestniczyli w dorocznym lipcowym święcie Lendaka.
Lendak to miejscowość na Słowacki tuż obok Tatr Bielskich - doskonała baza wypadowa w Tatry.
Galeria zdjęć
Dni Jeziora RożnowekigoŻYWIOŁY NAD JEZIOREM
NowościTURNIEJ SOŁECTW 2014 W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

UWAGA ZMIANA TERMINU ELIMINACJI!!!

Niedziela 20 lipca godzina 13 00 - boisko sportowe w Siennej
Eliminacje turnieju
Zapraszamy!!!


Siedem zespołów - Gródek, Przydonica, Zbyszyce, Sienna, Lipie, Rożnów i Podole - rywalizować będzie o Puchar Wójta Gminy Gródek n/D w Turnieju Sołectw 2014.
Rozlosowano dwie grupy A (4 drużyny) i B (3 drużyny). Eliminacje odbędą się w najbliższą niedzielę 20 lipca na boisku sportowym w Siennej od godziny 13 00 - gr. A i od 16 30 - gr.B.
Do finałów awansują pierwsze dwa zespoły z każdej grupy.
Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.
NowościDo Tropia ... na odpust
Zbliża się termin dorocznego odpustu w naszej najstarszej parafii - w Tropiu. Ksiądz Proboszcz zaprasza pielgrzymów, parafian i gości.
Niedziela 13 lipca) - uroczystość odpustowa w naszej parafii.

Odpust rozpocznie w sobotę o godzinie 18.00 Mszą św. w kościele. Zapraszamy szczególnie młodzież. Po Mszy św. uczczenie relikwii św. Świerada.Centralną uroczystością będzie suma o godzinie 11.00 odprawiona w Pustelni, której będzie przewodniczył Ks. Bp Władysław Bobowski, a kazanie wygłosi ks. prałat Adam Gul - emerytowany proboszcz z Pisarzowej. W czasie Mszy modlitwa za pszczelarzy i rolników oraz złożenie darów miodu i dojrzewających kłosów zbóż. Po Mszy św procesja eucharystyczna do kościoła. Prosimy dzieci w strojach pierwszokomunijnych i dzieci sypiące kwiaty. Prom w uroczystość odpustową od godziny 9.00-14.00 nie będzie przewoził samochodów.
NowościOddaj swój głos na Pięknego Jasia

Poznaj 36 produktów tradycyjnych i regionalnych z oznaczeniami unijnymi i pomóż im dotrzeć do szerszego grona smakoszy. Zagłosuj na swoje ulubione produkty i zdobądź wyjątkowy przewodnik kulinarny!
Proszę o głosy na Fasolę Piękny Jaś z Doliny Dunajca, możemy wygrać 10 000 zł na reklamę co pomoże w rozpowszechnieniu tego wspaniałego produktu. Dziękujemy.Oddaj swój głos na Pięknego Jasia
NowościPrzed nami kolejny - III Bieg im. Józefa Szudego

Zapraszamy serdecznie po raz trzeci do Gródka nad Dunajcem wszystkich chętnych do sprawdzenia się na 10 kilometrowej trasie biegu głównego, oraz krótszych biegów towarzyszących. Zawody odbędą się w wakacyjną sobotę 12.07.2014 w przepięknych okolicach Jeziora Rożnowskiego.
Więcej szczegółów, zapisy na stronie internetowej biegu
NowościZbiórka elektrośmieci

O G Ł O S Z E N I E

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem informuje , że w dniu 10 lipca 2014 r. / czwartek / na terenie GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM zostanie przeprowadzona zbiórka elektroodpadów / pralki, lodówki, telewizory, komputery, drobny sprzęt elektryczny itp /.

Zbiórka zostanie przeprowadzona zgodnie z trasami przejazdu jak przy zbiórce odpadów komunalnych. Odpady należy dostarczyć do godziny 08:00.

NowościDoskonała woda w Jeziorze Rożnowskim
Na zlecenie Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem laboratorium Sądeckich Wodociągów przebadało wodę pobraną z dwóch miejsc pełniących funkcję kąpielisk. Czystość wody pozwala na bezpieczną kąpiel w jeziorze...

Próbki wody do badania pobrano z dwóch miejsc: Rożnów k. Zapory oraz w Gródku nad Dunajcem k. WOPR. Wyniki są bardzo zadowalające (są nawet lepsze niż w zeszłym roku o podobnej porze Wyniki 2013
Wyniki 2014 Gródek n.D
Wyniki 2014 Rożnów
Wymogi jakim powinna odpowiadać woda na kąpielisku
Jak było wczoraj nad jeziorem - zerknij na stronę internetową Gminy Gródek n.D
Dni Jeziora RożnowekigoTak gotowały nasze babcie i mamy
...mówili ludzie w Gródku nad Dunajcem. Fasola ze śliwką w zupie, kluski śląskie i bigos zrobiły furorę. Regionalne potrawy można było skosztować podczas Targów Turystycznych.
O smakołyki zadbały panie z kół gospodyń wiejskich w Jurkowie i w Czchowie. Jak podkreśliła Terasa Rąpała, kucharki włożyły w swoją pracę całe serce i jeszcze w dzień degustacji przygotowywały potrawy.My również możeny potwierdzić, że wszystko smakowało wyśmienicie. W Gródku można było nie tylko dobrze zjeść, ale poznać też oferty branży turystycznej i bawić się przy dobrej muzyce.
To część relacji Radia RDN z Targów Turystycznych w Gródku nad Dunajcem.
Galeria zdjęć
Relacja na stronie internetowej Radia RDN
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

Kamianna Wyciągi

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

ZPORR

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

MOK - Konstantynów

Sądeckie miody

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

Genetyka odsłania tajemnice

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Festiwal Biegowy

Forum Ekonomiczne

Ciastkarnia Eklerek

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008 Kamilz911 - Tworzenie stron WWW