22.12.2014
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 4,340,679 osobą
na tej stronie
Gości online: 2
NowościŻyczenia świąteczne
NowościŻyczenia świąteczne
NowościZłote Gimnazjalistki z Jelnej a Srebrne z Gródka nad Dunajcem.

Złote Gimnazjalistki z Jelnej !!!
16 grudnia br. w Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym szkół gimnazjalnych. Turniej rozgrywany był oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców.Wśród dziewcząt Mistrzyniami Powiatu po wspaniałej walce zostały uczennice z gimnazjum w Jelnej. Również na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta z naszej gminy a mianowicie uczennice gimnazjum w Gródku nad Dunajcem. Gratulacje dla dziewcząt wspaniałego sukcesu !!! Wśród chłopców naszą gminę reprezentowali gimnazjaliści z Jelnej zajmując 5 miejsce.
Autor W.M.
Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom!!!
NowościJuż można rejestrować się do udziału w XII Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie
Zainteresowani udziałem w XII Międzynarodowym Zlocie Morsów, którego najbardziej widowiskowa kąpiel planowana jest na 15 lutego 2015 roku, już mogą zapisywać się na tę imprezę. Na stronie zlotu (www.zlotmorsow.mielno.pl) umieszczone zostały formularze zgłoszeniowe, jak również informacje o proponowanych pakietach pobytowych i ich cenach.

Gmina Mielno liczy, że wzorem lat ubiegłych, liczba morsów przekroczy tę z ostatniego zlotu, a może nawet sięgnie dwóch tysięcy, natomiast turystów będzie w Mielnie w tym czasie tyle, ile zwykle jest ich tylko latem.
NowościGdzie pobiegł Pan Ryszard Kobajło?
Otrzymaliśmy pozdrowienia od Pana Ryszarda Kobajło, biegającego na co dzień naszymi drogami z ... Irlandii. Tam w Galway podczas East Galway AC 4M Road Race w swojej kategorii wiekowej uzyskał pierwsze miejsce. Na mecie, w punktacji generalnej uzyskał czwarty czas. Co prawda w komunikacie z zawodów nieco zniekształcono jego nazwisko ( wpisując Kobajko), ale Irlanczycy mieli najwyraźniej problem z zapisem "ł". Gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów.
NowościAkcja "Serce-Sercu"-Zbiórka darów dla potrzebujących.

W dniu 12 grudnia (piątek) i 17 grudnia (środa) w sklepie "Centrum" w Gródku nad Dunajcem odbędzie się zbiórka darów dla potrzebujących w ramach akcji "Serce - Sercu" organizowanej przez Fundację Sądecką oraz Wolontariat działający przy Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem.
Kup więcej i podziel się swoimi zakupami z bardziej potrzebującymi.
Zachęcamy do włączenia się w akcję!
NowościZ podwórka na stadion - sukces chłopców z SP Gródek n/D.

Ogromny sukces chłopców z klas IV i V Szkoły Podstawowej w Grodku nad Dunajcem!

19.11.2014 r. w Nowym Sączu rozegrany został etap powiatowy XV edycji turnieju
"Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" . W rozgrywkach wzięło udział około 25 drużyn z całego powiatu nowosądeckiego. Nasi chłopcy po bardzo zaciętych meczach w trudnych warunkach pogodowych wywalczyli pierwsze miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu 2015r. w Krakowie!
NowościPowiatowe sukcesy w tenisie stołowym.

Rewelacyjnie spisują się nasi uczniowie Szkół Podstawowych zdobywając kolejne medale i to koloru złotego w rozgrywkach powiatowych tenisa stołowego. Mistrzostwo Powiatu zdobyli
w turnieju indywidualnym - Dawid Trojanowski - uczeń klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Siennej
oraz dziewczęta z SP Lipie w turnieju drużynowym.
Gratulujemy!!!
NowościŚlubowanie Józefa Tobiasza - Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem!

„Jestem Wójtem całej Gminy, nieważne kto na kogo głosował… Mamy jedną Gminę i wspólnie musimy pracować dla jej rozwoju i pomyślności mieszkańców” -
to pierwsze słowa Wójta Józefa Tobiasza skierowane do radnych, sołtysów oraz gości zaraz po złożonym ślubowaniu, po którym formalnie objął urząd Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem.

Galeria zdjęć

Dzisiejsza sesja Rady Gminy Gródek nad Dunajcem miała bardzo uroczysty charakter. Jej głównym punktem było złożenie ślubowania przez Józefa Tobiasza, który ponownie został wybrany na urząd Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Po otrzymaniu od Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej – Roberta Koterla, zaświadczenia o wyborze na stanowisko Wójta Gminy, Józef Tobiasz złożył uroczyste ślubowanie: „Obejmując urząd Wójta Gminy, uroczyście ślubuje, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy. Tak mi dopomóż Bóg!”.

Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

Kamianna Wyciągi

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

ZPORR

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

MOK - Konstantynów

Sądeckie miody

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

Genetyka odsłania tajemnice

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Festiwal Biegowy

Forum Ekonomiczne

Ciastkarnia Eklerek

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008 Kamilz911 - Tworzenie stron WWW