19.07.2018
GOK

Galerie zdjęć
Facebooku
Jesteś 5,853,262 osobą
na tej stronie
Gości online: 1
XXI Rajd Zawiszy przeszedł do historii

Prawie 140 osób wzięło udział w XXI Rajdzie szlakami Zawiszy. Tym razem maszerowaliśmy szlakiem pieszym z Podola- Górowej przez Rezerwat Diable Skały na Bukowcu - by dotrzeć na Jamną. Tam w gościnnej Chatce Włóczykija zostaliśmy przyjęci przez jej gospodarza - Pana Adama. Był czas na gorącą herbatę, kiełbaskę i oczywiście konkurs wiedzy historycznej. Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkową plakietkę a dodatkowe nagrody wybierały sobie osoby startujące w konkursie wiedzy. Gościem ( ku zaskoczeniu dzieci i młodzieży ) rajdu był Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem - Pan Józef Tobiasz, który z uczestnikami rajdu zjadł kiełbaskę oraz uczestniczył w zakończeniu rajdu i wręczeniu nagród.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniała postawę w czasie rajdu a Dyrekcji Zespołu Szkół w Przydonicy za wkład w przygotowanie imprezy. Zapraszamy za rok.
Zdjęcia z rajdu


Regulamin Rajdu.
1. Organizatorem Rajdu jest Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem 2. Termin Rajdu - 17 października 2016.Wpisowe na rajd - 5 zł od uczestnika.
3. Trasy Rajdu: główna: Przydonica- Bukowiec- Jamna ( ZS Przydonica i SP Roztoka Brzeziny )
pomocnicza: Podole - Górowa- Bukowiec- Jamna (SP Podole Górowa)
pomocnicza 2: Roztoka - Majdan- Ostryż - Jamna 4. Uczestnicy rajdu - uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum pod opieką nauczycieli. Dokumentacja - zgody Rodziców itd. pozostaje w szkołach. Wymagana karta zgłoszenia obejmująca listę uczestników - podpisaną przez każdego uczestnika rajdu. Uczestnicy biorą udział w rajdzie na własną odpowiedzialność.
5. Zespołu startują na trasy w wybranym przez siebie czasie- docierają na Jamną ok godz.12.oo ( +- 30 minut ). Na Jamnej czeka na nich ognisko (grill ), kiełbaski i herbatka. Planowany konkurs piosenki turystycznej praz konkurs wiedzy historycznej na temat związków regionu pogórza w polskimi wojskami.
6. Po godz.13.3o zespoły wracają z Jamnej własnymi środkami transportu.
Kamera on-line
Kamera on-line
Gmina Gródek nad Dunajcem

OSP Gródek nad Dunacjem

Drukarnia - Nova Sandec

Wrota Małopolski

Parafia Tropie

Na Śliwkowym Szlaku

Bzany

Konstantynów Łódzki

Mielno

Miody z Gródka

W kraj

Oficjalna strona Janiny Molek www.piekny-jas.pl

Sądeczanin

obec Zupcany

Gminna Biblioteka Publiczna

Szkoła Muzyczna w Rożnowie

Alarm Gródek

Hervartov

Radio RDN

Lendak

Solonka

Mimy w ruchu

Na Jamnej

Przystań Koszarka

ROB-MET

Statystyki reklamowe
Prawa do materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone. GOK®             Copyright © 2008