7,616,178 unikalne wizyty

Aktualnie online

Gości online: 2

Puchar Przewodniczącego Rady Gminy 2018!!!

ROŻNÓW MIX zdobywcą Pucharu Przewodniczącego Rady Gminy Gródek nad Dunajcem w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej 2018.
Po rozgrywkach grupowych do fazy finałowej awansowały drużyny Rożnów Team, Rożnów Mix , Gródek i Oldboje. W pierwszym półfinale Rożnów Team pokonał Oldbojów 2:0 natomiast w drugim Gródek uległ drużynie Rożnów Mix 1:2. Rywalizację o miejsce trzecie na podium zwyciężył zespół Gródek a oldboje uplasowali się ostatecznie na miejscu czwartym. Finał naszego turnieju to bardzo wyrównany pojedynek dwóch zespołów z Rożnowa. Decydującym okazał się dopiero piąty set, w którym lepszym okazał się zespół Rożnów Mix i tym samym po bodaj 7 latach ponownie został zdobywcą Pucharu naszego turnieju. Na drugim miejscu drużyna Rożnów Team , zespół który nieprzerwanie od roku 2012 zwyciężał nasz turniej.
Wszystkim uczestnikom finałowych rozgrywek Przewodniczący Rady ufundował na ostudzenie zapałów zimne napoje.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom,. zwycięzcom oraz tym, którzy pomagali w organizacji turnieju i oczywiście serdeczne podziękowania za udostępnienie hal sportowych w Rożnowie, Podolu-Górowej i Gródku n/D.
Do zobaczenia w kolejnej edycji turnieju!!!
.........................................................................................................................................................

Gródek, Tim Mix, Oldboje, Ekipa z Teamu, Rożnów Mix i Rożnów Team - sześć drużyn rywalizować będzie w tegorocznej edycji Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego rady Gminy Gródek nad Dunajcem.
Rozgrywki grupowe odbędą się w hali w Podolu-Górowej - 22 marca czwartek - gr. A (Oldboje, Tim Mix i Gródek) początek godzina 19:00. Natomiast gr. B (Rożnów Mix, Rożnów Team i Ekipa z Timu) 23 marca - piątek od godziny 19:00. Ewentualne dokończenie rozgrywek grupowych w sobotę 24 marca w godzinach dopołudniowych. Turniej finałowy 24 marca (sobota) w hali sportowej w Gródku nad Dunajcem - początek godzina 16:00.